úterý, 18.prosince 2018
Dnes má svátek Miloslav
Společné kulturní léto Třebívlice - Grünhain-Beierfeld 2013

Pozvánka k realizaci projektu s názvem:

Společné kulturní léto Třebívlice - Grünhain-Beierfeld 2013

PP1 (LP): Obec Třebívlice, Komenského náměstí 17, 41115 Třebívlice, Česká republika

PP2: Stadt Griinhain - Beierfeld, August-Bebel-StraBe 79, Freistaat Sachsen, Bundes Republik Deutschland

Doba trvání projektu:

02.04.2013-31.07.2013

Rozsah přeshraniční spolupráce

1. Společné plánování
    Pro koordinaci byly realizovány společné porady za účasti partnerských organizací, tj. PPl a PP2. Tyto porady daly vzniknout záměru realizace projektu a dále byl stanoven finanční rámec projektu, cílových skupin a cílů projektu. Rovněž byla podepsána dohoda o spolupráci, rozhodnuto o společném financování aktivit projektu a ustanovení budoucích rozměrů projektu.
  2. Společná realizace
    Věcné zaměření projektu a realizace plánovaných opatření na německé i české straně Euroregionu splňuje podmínky společné realizace projektu.To znamená zejména: řízení průběhu projektu včetně organizačních příprav a realizaci aktivit v rámci realizace projektu, koordinaci partnerů i lokálních aktérů, společné financování, řízení cílových skupin. Dále se jedná o přeshraniční setkávání, jehož základem bude společné vyhodnocování dílčích výsledků a závěrů včetně monitoringu a evaluace projektu.
  3. Společné financování
    PP1 a PP2 se dohodli na společném financování. Obec Třebívlice (PP1) má zajištěných 15% vlastních prostředků, které budou sloužit k financování opatření na české straně. PP2 má zajištěny vlastni finanční prostředky na program na německé straně, které jsou ve výši 15%. Oba partneři mají rovněž zajištěny finanční zdroje na předfinancování celkových výdajů projektu (CVP). Česká strana se bude podílet na společném financováni z vice jak 50% CVP.
  4. Společný personál
    Na připravné a realizační fázi projektu budou spolupracovat na české straně 3 osoby (DpČ): vedoucí manažer, finanční manažer, koordinátor klíčových aktivit a na německé straně 2 osoby (DPČ): vedoucí manažer projektu, finanční manažer projektu.

pdfSpolečné kulturní léto Třebívlice - Grünhain-Beierfeld 2013

Obecní úřad Třebívlice